Sześciolatki wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez KRUS pt. “Bezpiecznie na wsi – nie ryzykujesz gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Prace wykonane przez dzieci, wymagały wiele cierpliwości i zaangażowania. Wyróżnienie otrzymała praca Józia Pastuszka. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Inne wpisy
Wycieczka do pizzerii
Dnia 14 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z paniami udały się na wycieczkę do Grande Pizza w Tomaszowie Lubelskim....
Read More
Czekając na Mikołaja
Cały rok czekamy, patrzymy w okienko. Oj, żebyś jutro Mikołaju przyjechał do nas prędko...
Read More






