Dzień Matki jest bardzo ważnym wydarzeniem zarówno dla mam jak i dla samych dzieci. W tym roku nie mogło oczywiście zabraknąć własnoręcznie przygotowanych prezentów przez przedszkolaków. Dla naszych wspaniałych mam wykonaliśmy storczyki. Włożyliśmy w nie dużo pracy i wysiłku oraz mnóstwo serca. Wszystkie wyszły piękne i wyjątkowe. BARDZO KOCHAMY NASZE MAMY!!!
Inne wpisy
Wycieczka do Tomaszowa Lubelskiego
W dniu 4 listopada 2015r. odbyła się wycieczka do Tomaszowa Lubelskiego. Dzieci z klas 0-II pod opieką p. Ewy Malec,...
Read More















