Ostatnio w sali przedszkolaków można było zobaczyć uśmiechnięte buzie w kolorowych czapeczkach oraz usłyszeć radosny gwar. Wszystko z powodu święta, które obchodziliśmy – Dnia Przedszkolaka! Wszyscy – maluchy i starszaki, wspólnie świętowaliśmy ten dzień. Był pyszny poczęstunek, bal, ciekawe zabawy i kolorowe czapeczki. A przede wszystkim było dużo wspaniałej zabawy i śmiechu – tego, co wszystkie przedszkolaki lubią najbardziej.
Inne wpisy
Światowy Dzień Wody
22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji uczniowie kl. 1-8 wzięli udział w ogólnopolskim projekcie promującym to wydarzenie.
Read More











