21 kwietnia 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Z tej okazji gościliśmy pana Karola Jańczuka z Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, który wygłosił prelekcję na temat konieczności dbania o lasy oraz znaczenia obszarów leśnych dla przyrody i człowieka. Podjęty został również temat dotyczący bezpieczeństwa w razie spotkania zwierząt leśnych. Uczniowie również rozwijali swoje kompetencje proekologiczne poprzez wykonanie plakatu promującego troskę o naszą planetę. Dziękujemy pani Alinie Omelczuk i pani Teresie Kozłowskiej za przygotowanie atrakcji w tym dniu. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie będą pamiętać o tym, jak ważna jest nasza planeta i że należy o nią dbać.
Inne wpisy
Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami
4.04.2022 r. uczniowie kl. I-VIII przyszli do szkoły ubrani na niebiesko na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem.
Read More
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM
6 grudnia 2018 r. w szkole panował szczególny klimat, gdyż - zgodnie z tradycją ? gościliśmy świętego Mikołaja. Dotarł on...
Read More





























