24 marca uczniowie kl. 4-8 wybrali się na basen w Tomaszowie Lubelskim. Uczestnicy wycieczki przypomnieli sobie jak ważna jest aktywność fizyczna, doskonaląc swoje umiejętności pływackie. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że godzina na basenie to za mało, dlatego z niecierpliwością oczekują następnego wyjazdu.
Inne wpisy
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
19 CZERWCA 2019 r. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - GODZ. 08:00 MSZA ŚWIĘTA, - GODZ. 09:00 UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO
Read More
XV Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek “Złota Gwiazda” 2019
W dniu 24 stycznia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Majdanie Górnym miał miejsce XV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Został on...
Read More



