Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „KARTKA DLA MEDYKA”. Polegała ona na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyków za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni za ten trudny dla nich czas. Medycy, lekarze, diagności, pielęgniarki, ratownicy medyczni codziennie narażają dla nas własne życie i zdrowie. Chcemy im za to podziękować. Dziękujemy!
Inne wpisy
Warsztaty malowania bombek choinkowych
8 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty z malowania bombek choinkowych, w których udział wzieli uczniowie klas I-III i...
Read More
SPOTKANIE Z CLOWNEM WALDUSIEM
8 lutego 2019 r. gościliśmy w naszej szkole znanego nam Clowna Waldusia. Tym razem gość zaprezentował pouczający i pełen humoru...
Read More
