Nasze uczennice z klasy I i III: Martyna Marek, Eliza Nowacka, Julia Brodowska, Aurelia Golańska oraz Patrycja Malec, biorące udział w gminnym konkursie MAM TALENT, otrzymały dyplomy za udział oraz wyróżnienia zgodnie z decyzją jury. Oprócz tego, każda z dziewczynek otrzymała pendrive USB oraz słodki upominek. Cieszymy się bardzo, z sukcesów naszych uczennic. Wiemy, że mimo, iż konkurs miał formę zdalną, to wzbudził wielkie emocje wśród uczniów. Jeszcze raz gratulujemy odwagi i mamy nadzieję, że w kolejnych konkursach również pozostali uczniowie naszej szkoły będą chętnie w nich uczestniczyć.
Inne wpisy
Spektakl “Zebranie”
20 listopada uczniowie klasy IV, V oraz VIII wyjechali do Tomaszowskiego Domu Kultury na spektakl pt. ?Zebranie? pod opieką pani...
Read More
Wycieczka do Krakowa
10 czerwca 2022 r. uczniowie kl. 4-8 uczestniczyli w wycieczce do Krakowa, która została organizowana w ramach projektu Poznaj Polskę....
Read More



