Nasze uczennice zaprezentowały swoje wokalne talenty, biorąc udział w II Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym w formule online przez GOK w Podhorcach. Pani J. Jakimczuk przygotowała występ pierwszoklasistek: Wiktorii Strumidło, która zaśpiewała pastorałkę “Była noc” oraz Hanny Wilczak, która zaprezentowała utwór “Pastuszek bosy”. W konkursie wzięły również udział Eliza Nowacka z kl. II i Julia Brodowska, które pod opieką pani J. Wolańczyk zaśpiewały też świąteczne piosenki. Eliza przeniosła nas w świąteczny klimat piosenką “Last Christmas”, natomiast Julia zaprezentowała “Pastorałkę od serca do ucha”. Naszym artystkom gratulujemy talentu i odwagi oraz życzymy sukcesów w konkursie!
Inne wpisy
Kodowanie na dywanie
Kodowanie na dywanie to świetna zabawa oraz możliwość rozwijania logicznego myślenia i spostrzegawczości. Przedszkolaki zmierzyły się z tym trudnym zadaniem...
Read More
X Powiatowy Konkurs Recytatorski
Trzy nasze uczennice – Julia Brodowska, Aurelia Golańska (obie z klasy 4) oraz Sylwia Kielar (klasa 7) uczestniczyły w eliminacjach...
Read More
