21 marca odwiedzała nas Kasia Czok razem z mamą. Goście przywieźli dla nas tort jako podziękowania za nasze zaangażowanie się w zbiórkę pieniędzy na dostosowanie warunków mieszkalnych w domu Kasi do jej potrzeb, ponieważ wymaga ona poruszania się na wózku inwalidzkim. Zbiórka odbyła się 26 lutego i 5 marca. Uczestnikami akcji byli uczniowie klas 1- 6, Julia Brodowska z ?zerówki? oraz nauczyciele , rodzice i dyrektorzy.
Inne wpisy
ŻYWA LEKCJA HISTORII
11 grudnia 2018 r. do naszej szkoły przyjechali dwaj tajemniczy goście. Przywieźli wiele rekwizytów, map i przeprowadzili z klasami IV-VIII...
Read More
Narodowe Czytanie 2018
7 września 2018 r. uczestniczyliśmy w wydarzeniu Narodowego Czytania. Jest to akcja organizowana przez Prezydenta RP od 2012 roku. Została...
Read More
