26 listopada 2018 r. uczniowie kl. I-III oraz kl 0 b wraz z panią Anną Jaremko, Ewą Malec i Joanną Babiuch wzięli udział w wyjeździe na spektakl teatralny pt. “Magiczne drzewo”. Była to opowieść pełna przygód, humoru i wesołych piosenek. Dzieci mogły zobaczyć mnóstwo magicznych sytuacji. Podczas występu został przedstawiony problem bliskości w rodzinie i brak czas dla swoich dzieci. Problemy bohaterów pokrywały się często z problemami widzów, odbiorców inscenizacji. Pokazany został nam również problem odpowiedzialności za swoje czyny, oraz to, że spełnianie każdego życzenia niesie za sobą poważne konsekwencje. Przedstawienie było ciekawe i bardzo pouczające.
Inne wpisy
Litera “U”
Dzieci z oddziału przedszkolnego znają już literę "U" i potrafią ją napisać. Wiedzą również jakie wyrazy zaczynają się na tą...
Read More
„Jak nie czytam jak czytam”
7 czerwca 2023 r. uczniowie klas I-III zostali zaproszeni do wzięcia udziału w największej akcji czytelniczej w Polsce pt. „Jak...
Read More
