29 października na korytarzu naszej szkoły można było osobiście spotkać bogów greckich! A było to możliwe za sprawą klasy V, która na lekcjach historii poznawała dzieje Starożytnej Grecji. Piątoklasiści przebrali się za mieszkańców Olimpu. Na forum klasy przedstawiali postacie, za które się przebrali. Opowiadali o swoim stroju, czym dany Bóg się zajmuje i z jakim atrybutem jest zazwyczaj przedstawiany. Na naszym zacnym spotkaniu pojawił się Zeus ze swoją małżonką Herą, Demeter, Hades, Posejdon, Apollo, Afrodyta, oraz Atena










