Dzieci z oddziału przedszkolnego, wspólnie z nauczycielkami, przygotowywały stroiki świąteczne. Dla dzieci była to okazja do świetnej zabawy i rozwijania zdolności manualnych
Inne wpisy
Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
6 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji obchodów dnia 3 maja. Jest to ważny dla każdego...
Read More
Nasi uczniowie na zawodach powiatowych
27 października 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Zawodach Sportowych w Badmintona, które odbyły się w Zespole...
Read More
