Wzięliśmy udział w “III Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej” organizowanym przez GOK w Podhorcach oraz Szkołę Podstawową im. Jana Kochanowskiego w Łaszczówce. W kategorii duety I miejsce zajęły: Hania i Zosia Wilczak, śpiewając piosenkę “Tęcza cza, cza, cza”. W kategorii przedszkola Wiktoria Strumidło zajęła III miejsce oraz otrzymała nagrodę specjalną Dyrektora GOK za wykonanie piosenki “Co powie tata” Natalii Kukulskiej. W kategorii klas I-III Julia Brodowska zajęła II miejsce, wykonując piosenkę “Żyj do przodu”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Inne wpisy
Dzień Głośnego Czytania
We wtorek 29 września z okazji Dnia Głośnego Czytania uczniowie klas I-VII uczestniczyli w spotkaniu autorskim z panią Renatą Piątkowską,...
Read More










