7 stycznia uczniowie klasy V oraz VI pod opieką pani Ewy Szokało udali się do Tomaszowskiego Domu Kultury. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu pt. ?Tam i z powrotem? w wykonaniu profesjonalnych aktorów teatralnych. Scenariusz przedstawienia opierał się o obraz książki J. R.R. Tolkiena ?Hobbit?. Interesująca scenografia, świetne kreacje aktorskie oraz wspaniałe kostiumy i przebrania aktorów wywołały zainteresowanie naszej młodzieży. Chwilami mieliśmy wrażenie, że rzeczywiście bierzemy udział w przygodach małego hobbita.. Kontakt z prawdziwym teatrem jest okazją do rozbudzania wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem. Młodzież dodatkowo uczy się również kulturalnego odbioru sztuki oraz zachowania w teatrze.
Inne wpisy
Witajcie w szkole!
1 września 2020 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Jezierni uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/ 2021. Część oficjalną poprzedziło uczestnictwo...
Read More
Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych
W związku z trwającym w dniach 12-16 września 2022 r. „Tygodniem profilaktyki chorób zakaźnych” zainicjowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki...
Read More







