Wsparcie seniora w gminie Tomaszów Lubelski – edycja 2020

Fundacja „Wiedza, Edukacja, Rozwój” wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Jezierni informuje mieszkańców Jezierni w wieku 70 lat +, o możliwości skorzystania z pomocy w robieniu zakupów.

Za zakupy zainteresowane pomocą osoby muszą zapłacić same, ale w ramach wsparcia zagwarantowany jest transport z miejsca zamieszkania do sklepu oraz powrót do domu. Istnieje także możliwość przekazania wolontariuszom listy zakupów, które zostaną dostarczone do wskazanego miejsca wraz z paragonem i resztą pieniędzy.

Inicjatywa realizowana jest do 31 grudnia 2020 roku w ramach zadania publicznego „Wsparcie seniora w gminie Tomaszów Lubelski – edycja 2020” dofinansowanego przez Gminę Tomaszów Lubelski. Program zakłada zapewnienie pomocy, polegającej w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze, środki higieny osobistej dla osób w wieku 70 lat i więcej, którzy ze względu na trwający stan epidemii COVID – 19 pozostają w swoim domu.

Więcej informacji o możliwości skorzystania z pomocy można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.00 pod numerem telefonu:

502 945 097