23 maja dzieci z grup przedszkolnych wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę do wioski indiańskiej Frajda w Bliżowie. Na szczęście pogoda nie pokrzyżowała nam planów i mogliśmy się świetnie bawić na torach przeszkód, w uroczych domkach, przy tablicach muzycznych i plastycznych oraz wielu innych, niepowtarzalnych atrakcjach. Największa kolejka ustawiała się do zjazdu tyrolką, który sprawiał dzieciom wielką frajdę. Poczęstunek przy ognisku, na świeżym powietrzu, smakował wyśmienicie i tym razem nikt nie grymasił przy jedzeniu. Zmęczeni i trochę ubrudzeni, ale za to bardzo szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.
Inne wpisy
Wycieczka na Farmę Iluzji
15 czerwca 2016 roku grupa uczniów z klas 0 - V wraz z opiekunami: p. J. Jakimczuk, p. E. Malec...
Read More
Jak ryby w wodzie
24 marca uczniowie kl. 4-8 wybrali się na basen w Tomaszowie Lubelskim. Uczestnicy wycieczki przypomnieli sobie jak ważna jest aktywność...
Read More

























