27 lutego 2019 r. uczniowie kl. I-VIII wraz z panią Anną Skibińską i panem Jaromirem Korkoszem udali się na basen do Horyńca Zdroju. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwali opiekunowie, ale także ratownicy, którzy spotkanie rozpoczęli od przypomnienia regulaminu korzystania z pływalni. Wyjazdy na basen odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. Bardzo dużo radości sprawiły uczniom wspólne zabawy w wodzie oraz zjazdy ze zjeżdżalni. Najważniejszy cel wycieczki-aktywne spędzenie wolnego czasu został więc osiągnięty.
Inne wpisy
Długo wyczekiwany dzień
Dziś długo wyczekiwany dzień. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to, aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja...
Read More
Nasza szkolna akcja wolontariatu “Podaj łapę” w roku szkolnym 2018/2019 dobiegła końca!
Podarowana przez Was karma, koce, obroże przeciw pchłom i kleszczom, szampon oraz podkłady trafiły do naszych Przyjaciół- podopiecznych Przytuliska w...
Read More
