We wtorek 22 stycznia 2019 r. uczniowie kl. V-VIII wraz z panią Justyną Radomską i panem Jaromirem Korkoszem udali się na lodowisko do Tomaszowa Lubelskiego. Okazało się, że pomysł był wspaniały, bo wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Mimo, że niektórzy mieli po raz pierwszy na nogach łyżwy, wszyscy weszli na taflę i jeździli całkiem nieźle. Można było zauważyć, że kilkoro uczniów było bardzo obeznanych z tą formą aktywności lub ci, którzy jeżdżą na rolkach, świetnie radzili sobie pod względem techniki i umiejętności jazdy. Nie obyło się bez upadków, lecz zawsze można było liczyć na koleżeńską pomoc. To była prawdziwa radość! Po godzinie zabawy zmarznięci uczniowie udali się do szkoły na lekcje.
Inne wpisy
Czekając na Mikołaja
Cały rok czekamy, patrzymy w okienko. Oj, żebyś jutro Mikołaju przyjechał do nas prędko...
Read More
Masa solna
Lepienie z masy solnej to wspaniała rozrywka, która wspomaga rozwój dziecka. Zabawy ciastem solnym wpływają na doskonalenie sprawności rąk, pobudzają...
Read More
