W ubiegłym roku szkolnym Aurelia Golańska, Julia Brodowska i Patrycja Malec wzięły udział w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym “Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”, który został zorganizowany w ramach kampanii profilaktycznej “ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”. Dziewczynki przygotowały piękne i ciekawe prace plastyczne pod kierunkiem p. Justyny Jakimczuk. W dniu dzisiejszym podczas uroczystego apelu, pani dyrektor Anna Kochan wręczyła uczennicom dyplomy oraz nagrody książkowe. Aurelii, Patrycji i Julii gratulujemy sukcesu i zachęcamy innych uczniów do udziału w konkursach.
Inne wpisy
Urodziny Kasi
Spełnienia marzeń, ciekawych przygód, radości i przyjaciół… to tylko niektóre z wielu życzeń, które przekazał Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich...
Read More
Kodowanie na dywanie
Kodowanie na dywanie to świetna zabawa oraz możliwość rozwijania logicznego myślenia i spostrzegawczości. Przedszkolaki zmierzyły się z tym trudnym zadaniem...
Read More






