„Zima lubi dzieci najbardziej na świecie”, a nasze przedszkolaki uwielbiają zimę! Jazda na sankach, bitwy na śnieżki, lepienie bałwana i inne aktywności na świeżym powietrzu doskonale wpływają na samopoczucie dzieci. Dzisiejsze szaleństwa na śniegu sprawiły im naprawdę mnóstwo radości!
Inne wpisy
Wizyta leśnika
15 października 2015 r. uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego, wspólnie z leśniczym Piotrem Cisło, sadziły tuje na terenie szkoły...
Read More














