Zorganizowana impreza andrzejkowa, pełna wrażeń i pozytywnych emocji, była wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie podtrzymywania tradycji i obrzędów ludowych. Poza muzyką i tańcem, nie zabrakło również różnorodnych wróżb przygotowanych przez Samorząd Uczniowski.
Inne wpisy
Jeszcze w świątecznym klimacie
Uczniowie kl. IV-VIII jeszcze nie zapomnieli o Wielkanocy. Dzisiaj podzieleni na dwa zespoły, mieli okazję wziąć udział w świątecznej lekcji...
Read More
Bezpieczny Przedszkolak
14 września 2018 r. grupy przedszkolne 3-4 latków oraz 5-6 latków odwiedziła Pani Ewelina Obdyrko - mł. asp. Komendy Powiatowej...
Read More
