Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. “Wielkanocna Kartka ze zwierzęciem z zamojskiego zoo”. Uczestnicy mieli za zadanie wykazać się kreatywnością i przedstawić wybrany gatunek zwierzęcia z zamojskiego zoo z motywem wielkanocnym w formie kartki. Wszyscy z niecierpliwością oczekują na rozstrzygnięcie konkursu.
Inne wpisy
,,Powitanie wiosny z Teddy Eddie’’
W poniedziałek - 22 marca, dzieci z grupy 5-6 latków wzięły udział w wirtualnej lekcji angielskiego- ,,Powitanie wiosny z Teddy...
Read More
Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami
4.04.2022 r. uczniowie kl. I-VIII przyszli do szkoły ubrani na niebiesko na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem.
Read More










