W tym roku uczniowie naszej szkoły świętowali zbliżające się Święto Niepodległości Polski inaczej niż zwykle. Zamiast tradycyjnego apelu uczestniczyli w „Grze terenowej o niepodległość”. Pani Ewa Szokało (nauczyciel historii) przygotowała zadania dla uczniów o tematyce związanej z czasami zaborów oraz I wojny światowej. Poukrywała koperty z zadaniami na terenie szkoły (w budynku oraz na zewnątrz). Po ich odnalezieniu uczniowie przystąpili do rozwiązywania zadań. Musieli m.in. rozwiązać krzyżówkę, dokończyć malowanie kodu QR, wykonać obliczenia czy odpowiedzieć na pytania „prawda-fałsz”, by w ten sposób uzyskać szyfr do walizki oraz hasło do laptopa. Na koniec uczniowie obejrzeli film przygotowany przez Instytut Pamięci Narodowej pt. „Gra o niepodległość”.
Inne wpisy
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
https://www.facebook.com/1373147786033959/videos/585403802371113/
Read More
Podziękowanie
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę karmy i potrzebnych akcesoriów dla podopiecznych Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt...
Read More
























