15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności oraz wiary we własne możliwości. Z tej okazji w naszej szkole odbył się szkolny konkurs plastyczny. Uczniowie klas I-VIII (ich garderoba tego dnia również obfitowała w kropki) wykonywali pracę z wykorzystaniem folii bąbelkowej. Ich zadaniem było namalować farbami na folii „Jesienne drzewo”. Następnie uczniowie odbijali swoje rysunki na kartkę. W ten sposób powstały wspaniałe i kreatywne prace plastyczne, za które wszyscy uczniowie otrzymali słodki upominek.
Inne wpisy
Czekając na Mikołaja
Cały rok czekamy, patrzymy w okienko. Oj, żebyś jutro Mikołaju przyjechał do nas prędko...
Read More
Drodzy rodzice!
W naszej szkole możemy zorganizować punkt szczepień dla uczniów powyżej 12 roku życia lub innych zainteresowanych osób szczepieniem przeciwko COVID-19....
Read More

















