12 grudnia 2018 r. uczniowie klas młodszych oglądali teatrzyk kukiełkowy pt. ,,Królowa Śniegu?. Piękna scenografia, doskonale wykonane kukiełki i świetna gra aktorów przybliżyły dzieciom tę wspaniałą baśń H.Ch. Andersena. Emocje, jakie odczuwali mali widzowie, miały odzwierciedlenie na ich buźkach. Najważniejsze, że akcja baśni miała szczęśliwe zakończenie. Czekamy z niecierpliwością na inne przedstawienia.
Inne wpisy
“Wiosna wokół nas…”
W marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym "Wiosna wokół nas..." organizowanym przez GOK w Podhorcach. Dzisiaj Pani...
Read More
Zabawa sensoryczna
Zabawa sensoryczna, która pobudza zmysły? Czemu nie.. na dzisiejszych zajęciach stymulujemy harmonijny rozwój układu nerwowego i mózgu. Oto nasza propozycja...
Read More
